I'm Axen Lawrence
Web DesignerUX DeveloperPhotographer

Hakkımızda

Akademik etkinlik alanında yılların deneyimi


2016 yılında Çanakkale Terknopark’ta Rating Academy Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla kurulan şirketimiz 2021 yılında ünvan değiştirerek Holistence Academy Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren akademik etkinlik organizasyonu alanında uzmanlaşan şirketimiz bugüne kadar Türkiye ve Türkiye dışında farklı ülkelerde onlarca akademik kongreyi yaşama geçirmiştir.

Şirketimiz hem kendi adına akademik organizasyonlar düzenlemekte hem de farklı kurum ve kuruluşların akademik etkinliklerinin online ya da yüzyüze olarak gerçekleştirilmesinde organizasyon ve yazılım desteği sunmaktadır. Kendi yazılımımız olan çoklu akademik etkinlik otomasyon yazılımı ile bir akademik etkinlikte ihtiyaç duyulan bütün gereksinimler kolaylıkla karşılanabilmektedir.

Aynı zamanda uluslararası yayınevi statüsünde olan Holistence Publications markası ve bu amrka adı altında farklı alanlarda yayın yapan akademik dergilerle kongre organizasyonlarına destekler sunmaktayız. Kongre bildirilerinizi dergilerimizde yayınlayabilir ya da kongre bildirilerinizi tam metin olarak ya da editoryal kitap olarak yayınlayabiliiz.

Kongre / Konferans

Sergi

Çalıştay

Panel

Eğitim

Hizmetlerimiz

Akademik etkinliklikler için vazgeçilmez hizmetler


İLETİŞİM

Bize Ulaşın


Tel: +90 530 638 7017

Email : contacts@holistence.com

ADRES: Sarıcaeli Köyü ÇOMÜ Sarıcaeli Yerleşkesi No: 119 , Çanakkale / TURKEY